Zachód słońca nad morzem

Zachód słońca to niezwykły spektakl, który podczas pobytu nad morzem można oglądać niemal codziennie.  Za każdym razem potrafi on nas na nowo zachwycać. Każdy zachód słońca jest jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny. Zależy on od ułożenia chmur, temperatury otoczenia, a także od tego jak wygląda morze – pofalowane lub zupełnie gładkie jak tafla jeziora.

Będąc w Poddąbiu  zdecydowaliśmy się na spacer brzegiem morza w kierunku Ustki. Doszliśmy do jednego z wejść na plażę umiejscowionego w pobliżu kładki łączącej dwa brzegi małego potoku.  Tam usiedliśmy na konarze drzewa, aby w spokoju i odosobnieniu podziwiać zachód słońca. Nie byliśmy pewni, czy słońce wyjrzy zza chmur, których było dość dużo. Czekaliśmy jednak z nadzieją na to piękne widowisko.

Po kilku minutach naszym oczom ukazało się słońce, które zaczęło wyglądać zza chmur. To było dobry moment na parę fotografii zachodzącego słońca. Niestety po chwili słońce znów całkowicie się schowało. Cierpliwie czekaliśmy, gdyż mieliśmy nadzieję że jeszcze nam się ukaże, zanim całkowicie zniknie za horyzontem. Już po chwili ponownie cieszyliśmy się z pięknego widowiska.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z tego magicznego wieczoru.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *